×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۵ فروردین - ۱۳۹۸  
false
false

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کاروانسرا راور؛ بهنام آرمان به خبرنگار ما گفت: برنامه حذف دفترچه بیمه در بخش بستری با تلاش و همراهی بیمه سلامت و حوزه آی تی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عملیاتی شد و مردم برای مراجعه به مراکز بستری نیازی به دفتر بیمه ندارند.
رئیس بیمه سلامت شهرستان راور بیان کرد: چرخه سلامت الکترونیک در بازار سلامت با حذف دفترچه کامل شد و این حرکتی تحول گرایانه در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی و بهینه سازی منابع است و نباید فراموش کنیم که یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی بهره وری از منابع موجود است.
وی ادامه داد: استفاده از کاغذهای دفترچه بیمه، جمع آوری، انبار و بازگشت کاغذها به چرخه تولید هزینه های گزافی را به دوش بیمه سلامت می انداخت. بطوریکه در چرخه های الکترونیک دفاتر بیمه به جای کاغذ در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی می کند.
آرمان اظهار کرد: برنامه بیمه سلامت تولید ابزار جایگزین برای دفترچه بیمه نیست بلکه قصد این نهاد این است با استفاده از کارت ملی خدمات درمانی را در مواقع نیاز به بیماران ارائه و در چرخه الکترونیک خدمات دریافت کنند و هزینه مراکز درمانی در همین چرخه پرداخت شود.
وی گفت: یکی از اهداف حذف دفاتر بیمه جلوگیری از سو استفاده از دفاتر بیمه و حفظ سوابق بیماری بیمه شدگان در بانک های اطلاعاتی است.

انتهای پیام/

false
true
true
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true