×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۰ تیر - ۱۳۹۹  
false
false

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کاروانسرا راور؛ سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثارلله استان کرمان در جمع بسیجیان شهرستان راور ضمن تبریک هفته قوه قضائیه در خصوص شرایط و وضعیت دشمنان اسلام و انقلاب در منطقه مطالبی را بیان کرد.
وی در صحبت های خود بیان کرد: چرا شرایطی که امروز آمریکا و اسرائیل و کشور های مرتجع منطقه و عوامل آنها مثل سلطنت طلب ها منافقین و… رویکرد آنها به سمت جنگ اقتصادی است؟ و اینکه یکی از سوالاتی که در جامعه مطرح است چرا استکبار این قدر فشار می آورد و مباحث جنگ اقتصادی را مطرح می کند؟ آیا آنها از این برنامه ها طرحی دارند و به دنبال هدفی هستند؟ باید عرض کرد یکی از نکات محوری که غربی ها دنبال می کنند خالی کردن دل مردم است، نا امید کردن مردم است، سیاه نمایی عواملی است که در جامعه وجود دارد.
ابوحمزه در ادامه گفت: دشمنان اسلام در یک نگاه کلی در عرصه سیاسی، نظامی، امنیتی و حتی فرهنگی دچار شکست کامل شدند. اگر می خواهید دلایل این شکستها را بدانید باید مراجعه کنیم به گام دوم انقلاب که رهبر عزیز انقلاب آن را بیان فرمودند. این بحث گام دوم انقلاب باید بررسی شود، تبیین شود و در جامعه مطرح شود چون برنامه حرکت چهل ساله دوم انقلاب است. در چهل ساله اول انقلاب قدم های بزرگ و کارهای بزرگی انجام شده است. خدمات بزرگ و ارزشمندی انجام شده است. در بحث های علمی، پزشکی، دفاعی و… دشمنان به این نتیجه رسیدن که نمی توانند در این زمینه ها موفق شوند لذا روی آوردن به بحث های اقتصادی و بخصوص تحریم های اقتصادی.
وی در ادامه در خصوص چرا آمریکای ها از برجام خارج شدند و چرا اروپایی ها علی رغم مذاکرات اخیر هیچ گونه پایبندی به آنها ندارند باید گفت بحث هسته ای یک محمل بود. یک فریب بود. یک مقدمه ای بود برای شروع فلج کردن انقلاب اسلامی و مهار کردن انقلاب اسلامی در عرصه های منطقه ای و بین المللی. آنها گفتند اصل مذاکره در بحث های هسته ای شروع می کنیم و در فاز اول مجموعه مباحث هسته ای از جمله بحث سانتریفیوژها، غنی سازی آب سنگین اراک و فوردو را می بندیم و به نوعی تعهداتی که جمهوری اسلامی را دارد وادار می کنیم انجام بدهد و خودمان با کلمات بازی الفاظ می کنیم و روی کاغذ بازی می کنیم زمانی که در این روش آنها دنبال این بودن با بهره بردارهای دروغ و وعده و وعید های دروغ گام های بعدی را برمی داریم .در این حین بود که با نگاه عمیق و دقت مقام معظم رهبری راهکارهای ٩ گانه را مطرح نمودند که اگر مسئولین آنها را رعایت می کردند این اتفاقات نمی افتاد. به عنوان مثال یکی از راهکار های ٩ گانه این بود که تعهدات مرحله به مرحله و گام به گام انجام شود یکی از اشتباهات تیم مذاکره کننده این بود که تمامی تعهدات را یکجا اجرا کرد. ولی غربی ها هیچ کدام از تعهدات خود را انجام ندادند بلکه می بایست این تعهدات مرحله به مرحله انجام شود اینجا بود که دست ایران برای ادامه کار بسته شد. و غربی ها شروع کردن به بازی در آوردن که جمهوری اسامی باید رفتارش را تغییر دهد این یعنی چه ؟ یعنی اینکه ۱_ ایران باید برد موشک های خود را به ۲۰۰ الی ۳۰۰ کیلومتر کاهش دهد تا ما تعهدات هسته ای خود را انجام دهیم در همین حین بود که با درایت رهبر عزیز انقلاب این توطئه خنثی شد نه تنها برد موشک ها کاهش نیافت بلکه افزایش هم یافت نقطه زن هم شدند. ٢_ آنها گفتن باید ایران حمایت خود را از نیروهای جهادی منطقه بردارد اما ایران با حمایت حزب الله و حشد شعبی و نیروهای سوری توانست بر داعش در عراق و سوریه غلبه کند و پیروز میدان شود.٣_ ایران چکار دارد به بحث فلسطین و چرا حمایت می کند؟ اما ایران با آموزش نیروهای حزب الله و حماس و افزایش قدرت اکنون آنها از خود دفاع می کنند به عنوان نمونه جنگ های ۲۲ روزه، ۸روزه، ۴۸ ساعته، ۲۴ساعته و جمهوری اسلامی ایران توانست با تدابیر رهبر انقلاب جواب تمامی کارهای استکبار را در صحنه عمل بدهد ۴_ باید زمینه ای برای ایران فراهم شود که هیچ وقت علیه کشور های منطقه توطئه نکند و وارد جنگ نشود.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در ادامه فعالیت ها و کارهای سپاه و بسیج در استان را “۱توانمند سازی مردم در بحث اقتصادی، ٢اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم و ویزیت و درمان رایگان آنها؛ ٣تفاهم نامه بین سپاه و کمیته امداد جهت ساخت ۷۵۶واحد مسکونی مدجویان کمیته امداد. ۴تفاهم نامه بین سپاه و بهزیستی جهت ساخت ۳۰۰واحد مسکونی مددجویان بهزیستی ۵تفاهم نامه با بنیاد مسکن جهت تعمیر ۶۰۰ واحد مسکونی و ساخت ۲۰۰ واحد مسکونی برای سیل زدگان شهرستان حمیدیه استان خوزستان ۶راه اندازی گشت های رضویون جهت تامین امنیت مردم با همکاری قوه قضائیه و نیروی انتظامی ٧_ راه اندازی گروهای جهادی پایگاهها جهت انجام امور عام المنفعه” عنوان کرد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true