پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
www.karavansara.ir

  • تاریخ: یکشنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۱:۵۸:۵۴
  • شناسه خبر: 46590

سفر معنوی کارگران معدن همکار به همراه خانواده به مشهد مقدس

مسئول امور فرهنگی معدن همکار گفت:شرکت معادن زغال سنگ استان کرمان با هدف تجلیل از کارگران و کارکنان زحمتکش مجموعه زغال سنگ زمینه اسکان رایگان آنها را برای سفر به مشهد مقدس فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کاروانسرا؛ستار طحان زاده به خبرنگار کاروانسرا گفت:شرکت معادن زغال سنگ استان کرمان با هدف تجلیل از کارگران و کارکنان زحمتکش مجموعه زغال سنگ زمینه اسکان رایگان آنها را برای سفر به مشهد مقدس فراهم کرده است.

مسئول امور فرهنگی معدن همکار در این راستا بیان کرد: کلیه کارکنان مناطق که قصد سفر به مشهد مقدس را دارند می توانند با هماهنگی نسبت به رزو هتل محل اقامت خود از طریق مناطق اقدام نمایند.

وی تصریح کرد: با توافق انجام شده بین هتل آپارتمان محسنین در شهر مقدس مشهد، از اول اسفندماه ماه سال گذشته تا پایان سال جاری کلیه کارکنان می توانند، از اسکان رایگان سه شب و چهار روز این هتل برای اقامت خود و تعداد ۵نفر از همراهانشان استفاده نمایند.
وی ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل محترم شرکت زغالسنگ جناب مهندس فلاح،خاطرنشان کرد: تعداد ۲۵۲ نفر از خانواده کارگری معدن همکار از اول بهمن ماه سال گذشته تا پایان مردادماه امسال از خدمات اسکان رایگان این مجموعه استفاده کردند.

انتهای پیام/علمی و فن آوری