آمار آمریکا برای رسیدن به اهداف خود از ما زمان می گیرد/ مصلحت نیست بیش ازاین نگاهمان به دست آمریکا باشد - پایگاه اطلاع رسانی کاروانسرا راور
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
www.karavansara.ir

  • تاریخ: شنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۴:۳۳:۲۷
  • شناسه خبر: 49101

آمریکا برای رسیدن به اهداف خود از ما زمان می گیرد/ مصلحت نیست بیش ازاین نگاهمان به دست آمریکا باشد

کمالی پور گفت: تعللی که تاکنون آمریکا در اجرای برجام انجام داده اند، کافیست و نباید به آمریکا اعتماد کرد و در فکر این باشیم که روی خوش به ما نشان دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کاروانسرا راور به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه آرمان در واکنش به بیانیه اخیر ترامپ علیه ایران و تحریم ۱۴ شخص حقیقی و حقوقی گفت: به نظر من نباید بیش از این نگاهمان به دست آمریکا باشد یا دلمان بلرزد که قصد انجام چه کاری دارد.

 

عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: تعللی که تاکنون آمریکا در اجرای برجام انجام داده اند، کافیست و نباید به آمریکا اعتماد کرد و در فکر این باشیم که روی خوش به ما نشان دهد.

 

وی عنوان کرد: این زمان گرفتن ها هم برای این است که ما را در خوف و رجا نگه دارند  تا از حرکت های رو به جلوی خودمان باز بمانیم؛ در واقع گرفتن زمان از ما برای آنها کافیست که به اهداف خود برسند و چیزی از دست نمی دهند؛ آنها تعهداتی دارند که انجام نمی دهند و هرروز چیزی به تحریم ها اضافه می کنند.

 

کمالی پور تاکید کرد: باید از آمریکا دل کنده و راه خود را برویم  و آنها دنبال ما بدوند؛ به مصلحت نیست بیشتر ازاین نگاهمان به دست آمریکا باشد.

 

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد خاطرنشان کرد: دستگاه دیپلماسی باید کاری کند که به جای اینکه ما در موضع انفعالی باشیم، آمریکا در این موضع و ما در موضع حمله قرار بگیریم؛ قرار گرفتن در موضع دفاع آسیب پذیری بیشتری نسبت به موضع حمله دارد.

 

 

انتهای پیام/علمی و فن آوری