آمار 75 درصد از پذیرفته شدگان کارخانه فولاد راوری هستند/ با توجه به برگزاری چند جشن و کنسرت در راور، ما با نشاط و شادی مخالف نیستیم، بلکه با گناه و ابتذال مخالفیم - پایگاه اطلاع رسانی کاروانسرا راور
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
www.karavansara.ir

  • تاریخ: جمعه, ۲۹ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۶:۰۹:۰۸
  • شناسه خبر: 49129

۷۵ درصد از پذیرفته شدگان کارخانه فولاد راوری هستند/ با توجه به برگزاری چند جشن و کنسرت در راور، ما با نشاط و شادی مخالف نیستیم، بلکه با گناه و ابتذال مخالفیم

امام جمعه راور با توجه به برگزاری چند جشن و کنسرت در راور، گفت: ما با نشاط و شادی مخالف نیستیم، بلکه با گناه و ابتذال مخالفیم؛ به سند افتخار راور، یعنی شهر دارالمومنین و باب الرضا(ع) خدشه وارد نکنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کاروانسرا راور؛ حجت الاسلام و المسلمین تویسرکانی در خطبه های این هفته نماز جمعه راور با اشاره به عوامل فقر و تنگدستی در جامعه، ارتکاب گناه را از مهمترین عامل فقر دانست و افزود: تبعات سوء گناه متوجه شخص نمی شود بلکه تبعات سوء آن تمام جامعه را در بر می گیرد.
خطیب نماز جمعه راور، ربا، قطع صله رحم، دروغ و بعضی دیگر از گناهان را موجب زلزله، عدم نزول برکات آسمانی و مرگهای ناگهانی برشمرد و بر اقامه فریضه امر به معروف ونهی از منکر تاکید کرد.
وی در ادامه با تبریک میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، پیروزی خون بر شمشیر و به ثمر رسیدن نهضت عاشورا را نتیجه نقش آفرینی حضرت زینب(س) بعد از عاشورا دانست و با تجلیل از نقش پرستاران در مراکز درمانی، حضرت زینب(س) را الگوی بسیار مناسبی برای این قشر از جامعه دانست.
حجت الاسلام تویسرکانی با اشاره به انتقادات برخی از جوانان راور در رابطه با جذب نیروی انسانی در کارخانه فولاد اسفنجی راور با تشکر از افرادی که از خارج از حوزه شهرستان راور در این بخش سرمایه گذاری کرده اند با بیان اینکه که معضل بیکاری در راور دغدغه تمام مسئولین ذی ربط است، گفت: ۷۵ درصد از کسانی که پذیرفته شده اند از راور می باشند.
امام جمعه راور همچنین از مسئولین بنیاد برکت به عنوان معین اقتصادی شهرستان درخواست کرد که تسهیلات لازم را به صورت سهل الوصول و با سخت گیری کمتری در اختیار متقاضیان قرار دهند.
حجت الاسلام تویسرکانی در انتها با اشاره به راه اندازی چند مرحله جشن و کنسرت در شهر تحت عنوان افزایش نشاط و شادابی گفت: ما با نشاط و شادی مخالف نیستیم، بلکه با گناه و ابتذال مخالفیم و افزود: راور شهر دارالمومنین و باب الرضا(ع) است و به این سند افتخار، خدشه وارد نکنید.
انتهای پیامدیدگـاه ها

  1. ببخشین این بنیاد برکت که گفتن کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بریم وام بگیریم شدیداًمحتاجیم.

علمی و فن آوری